Usługi premium

pozyskuj klientów nie tylko z Google

pozycjonowanie

Co to są usługi premium?

Tradycyjne pozycjonowanie nie wystarcza już do osiągania najwyższych pozycji w Google – konieczne jest zdobywanie naturalnych linków do strony z wartościowych źródeł. Wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się algorytmom wyszukiwania, wyselekcjonowaliśmy pakiety najbardziej skutecznych metod wspierania pozycjonowania. Decydując się na usługi premium, możesz osiągnąć szybsze i lepsze rezultaty pozycjonowania swojej strony internetowej oraz pozyskiwać klientów z innych źródeł niż wyszukiwarka Google.

Dlaczego warto?

Lepsze pozycje w Google

Pozyskanie klientów z innych źródeł

Jednorazowa inwestycja
w stronę

Pracowaliśmy dla

Dzięki kompleksowej ofercie, w ciągu ponad 10 lat działalności mieliśmy przyjemność pracować z wieloma większymi i mniejszymi firmami, oto niektóre z nich:

  • weblider weblider weblider weblider weblider weblider
  • weblider weblider weblider weblider weblider weblider
  • weblider weblider weblider weblider weblider weblider

Katalogi premium

Wyselekcjonowaliśmy 100 najlepszych, płatnych katalogów w Polsce. Katalogi te charakteryzują się największym współczynnikiem zaufania w Google oraz wysokim rankingiem Page Rank. Dodanie strony do tych katalogów, oprócz pozytywnego wpływu na pozycje w wyszukiwarce, zagwarantuje dodatkowe wizyty na stronie, gdyż dziennie przegląda je kilka milionów osób. Wpis do katalogów jest dożywotni i nie wiąże się z późniejszymi opłatami rocznymi za odnowienie. Nasza baza renomowanych katalogów składa się między innymi z: onet.pl, gazeta.pl, interia.pl, wp.pl czy gwiazdor.pl. Usługę wykonujemy kompleksowo od A do Z - wystarczy nam tylko adres strony www oraz podanie kilku fraz najbardziej kluczowych. Na końcu wysyłamy raport z bezpośrednimi linkami do wpisów.

Wpływ na pozycjonowanie

Zamawiając pozycjonowanie pakiet VIP

wybrana usługa premium oraz Google Analytics GRATIS

Wpływ na pozycjonowanie

Profile premium

Linki do strony internetowej pozyskane z profili na forach, to sposób na pozyskanie linka w postaci czystego adresu, bez anchorów. W ten sposób wzmacniana jest marka strony, co przekłada się na lepsze jej postrzeganie przez algorytmy wyszukiwarki Google. Nasza oferta obejmuje stworzenie 50 lub 100 profili firmy na najlepiej postrzeganych przez Google forach internetowych oraz portalach społecznościowych. Wszystkie strony na których tworzymy profile, są polskie i posiadają wysoką wartość dla wyszukiwarki. Znacząco wpływa to na pozycję strony w wynikach wyszukiwania oraz na długotrwałe budowanie marki w Internecie. Usługę realizujemy kompleksowo, a na końcu wysyłamy raport z bezpośrednimi linkami do wpisów.

Rabat 10%

przy zamówieniu co najmniej dwóch dowolnych usług premium

Ogłoszenia premium

Dodanie strony internetowej do serwisów ogłoszeniowych to kolejny sposób na zdobycie w pełni naturalnych linków. Możemy utworzyć wpisy w 80 serwisach ogłoszeniowych. Chociaż Allegro to hegemon na rynku, istnieją także inne, mniej popularne strony z ogłoszeniami. Warto na nich przedstawić ofertę produktów czy usług. Strona lub sklep internetowy, oprócz pozycjonowania zyska reklamę i wejścia sprofilowanych klientów, co przełoży się także na sprzedaż. Podana cena zawiera utworzenie wizytówek z danymi adresowymi, opisem oferty oraz linkiem do strony. Wpisy dodamy na adresie mailowym nazwafirmy@wp.pl, po wykonaniu usługi przekażemy dostęp do tej skrzynki w celu administracji ogłoszeniami.

Wpływ na pozycjonowanie

Wiedza o klientach

Google Analytics

Wiedza o swoich klientach to podstawa. Google Analytics to najlepszy i najbardziej dokładny system statystyk do pozyskiwania ważnych informacji o osobach odwiedzających stronę www. Dzięki temu narzędziu możesz dowiedzieć się między innymi, ilu klientów odwiedza stronę, a także poznać źródła odwiedzin czy lokalizację odwiedzających – wszystko to w wybranych zakresach czasowych. Wszelkie dane pokazane są w sposób niezwykle przystępny i graficzny. Nasza usługa polega na instalacji narzędzia Analytics na stronie oraz skonfigurowaniu go. Przeprowadzamy także szkolenie z funkcjonalności - telefonicznie bądź w siedzibie naszej firmy. Nasi certyfikowani specjaliści zapewniają także stałe wsparcie techniczne i pomoc w interpretacji danych. Opłata jest jednorazowa.

Cenimy sobie dobry kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie formularza

Interesuje mnie także:

Pozycjonowanie
Google AdWords
Budowa strony internetowej
Identyfikacja wizualna
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Web Lider s.c. danych osobowych podanych w formularzu. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Web Lider s.c. z siedzibą ul. Ostatnia 35, 60-102 Poznań.Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Polityka prywatności