O nas

efektywnie wspieramy swoich Klientów w procesie budowania silnej marki

Nasze wartości

Internet stał się miejscem poszukiwania oraz wymiany produktów i usług. Obecność w Internecie jest niezbędna, by móc na stałe zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów, jednakże należy ją budować poprzez dostosowane do charakteru danej branży działania marketingowe. Jesteśmy firmą, która za cel działań obrała sobie efektywne wspieranie swoich klientów w procesie budowania silnej marki.

Dokładamy wszelkich starań, aby wizerunek Twojej firmy w Internecie był zawsze na najwyższym poziomie. Wiemy, że Internet to ciągle zmieniające się medium – to dlatego proponowane przez nas rozwiązania stanowią kompilację aktualnej sytuacji, potrzeb rynku, Twoich oczekiwań oraz aktualnych możliwości. Staramy się tak optymalizować nasze działania, aby przynosiły Ci wymierne korzyści.

Naszym Klientom proponujemy strategie dojrzałe, efektywne, wyprzedzające pomysły konkurencji. Nie musisz znać się na reklamie internetowej – doradzimy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie, a także wyjaśnimy wszystko w sposób niezwykle przystępny i zrozumiały. Profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy pozwala nam tworzyć takie kampanie, które najlepiej realizują założone przez naszych Klientów cele.

Nasze kompetencje

Jesteśmy certyfikowaną agencją Google, a kadra naszych specjalistów nieustannie podnosi swoje kompetencje poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach.
Oto niektóre nasze certyfikaty:

Pracowaliśmy dla

Dzięki kompleksowej ofercie, w ciągu ponad 10 lat działalności mieliśmy przyjemność pracować z wieloma większymi i mniejszymi firmami, oto niektóre z nich:

weblider weblider webliderwebliderweblider weblider
weblider weblider webliderwebliderwebliderweblider
webliderwebliderwebliderwebliderwebliderweblider
webliderwebliderwebliderweblider webliderweblider
webliderwebliderwebliderweblider webliderweblider
webliderwebliderwebliderweblider webliderweblider

Dlaczego warto nas wybrać?

Kompleksowość oferty

Jeśli wybierzesz naszą ofertę, możesz zaoszczędzić wiele czasu. U nas znajdziesz – w najlepszych cenach – wszystko to, czego potrzebujesz, a co jest związane z szeroką pojęta reklamą.

Fachowe doradztwo

Doradzamy klientom na każdym etapie współpracy. By skorzystać z naszych usług, nie musisz być ekspertem od Internetu. Skup się na swojej działalności – my zajmiemy się resztą.

Profesjonalizm
i doświadczenie

Działamy od ponad 10 lat na trudnym rynku reklamy, cały czas się uczymy i zdobywamy cenne doświadczenie, aby w pełni profesjonalnie działać w interesie naszych klientów.

Uczciwa i przejrzysta oferta

Atutem naszej firmy od zawsze jest prosta, przejrzysta oferta bez haczyków w umowach. Wybierając naszą ofertę, nie musisz obawiać się ukrytych czy dodatkowych kosztów.

Cenimy sobie dobry kontakt

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie formularza

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Web Lider s.c. danych osobowych podanych w formularzu. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Web Lider s.c. z siedzibą ul. Ostatnia 35, 60-102 Poznań.Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Polityka prywatności